Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

1973 yılında "Bobinaj sarımı ile müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Işık Elektik, geçen 40 yıllık tecrübe sonrası yoluna Işıkhan Elektrik olarak devam etmiştir. Günümüzde; dalgıç pompa ekipmanları, bobinaj ve otomasyon alanlarında tüm İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet vermektedir. İç Anadolu Bölgesi’nde yapmış olduğu projelerle beraber alanında uzmanlaşan firmamız Kayseri Eski Sanayi Bölgesinde hizmetine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Işıkhan Elektrik, sürekli gelişen ve değişen piyasa şartları içinde güçlendirilmiş ar-ge alt yapısı, yenilikçi ve akılcı yaklaşımımızı dikey büyüme hareketleri ile destekleyip ülkemizin önde gelen dalgıç pompa ve bobinaj firmaları arasında yer almayı ve türkiye genelindeki dalgıç pompa ve bobinaj talebi olan müşteri/müşterilerce tercih edilen ilk firmalar arasında yer almayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Işıkhan Elektrik ailesi olarak en önemli yaşam kaynağımız olan suyun elde edilmesi ve kullanımında insan ve çevre sağlığının büyük önem arz ettiğine inanıyoruz; bu doğrultuda dalgıç pompa ve motor ürünlerinde kalite ve güven faktörünü göz ardı etmeden üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.